APOTHEKE:

Apotheke BIO DETSKÝ BYLINNÝ ČAJ FENIKLOVÝ (od ukončeného 1. tyždňa) porciovaný 20x1,5 g

Apotheke BIO DETSKÝ BYLINNÝ ČAJ FENIKLOVÝ (od ukončeného 1. tyždňa) porciovaný 20x1,5 g e-shop >>

Bylinný čaj Apotheke BIO DETSKÝ BYLINNÝ ČAJ FENIKLOVÝ (od ukončeného 1. tyždňa) porciovaný je určený pre deti už od 1. týždňa veku. Apotheke BIO DETSKÝ BYLINNÝ ČAJ FENIKLOVÝ (od ukončeného 1. tyždňa) porciovaný je bez obsahu aromatických látok, konzervantov a bez pridaného cukru... Informácie o produkte >>APOTHEKE BIO DETSKÝ OVOCNÝ ČAJ INOV (od ukončeného 9. mesiaca) 20x2 g (40 g)

APOTHEKE BIO DETSKÝ OVOCNÝ ČAJ INOV (od ukončeného 9. mesiaca) 20x2 g (40 g) e-shop >>

Detský ovocný čaj porciovaný v nálevových vreckách.   Spôsob použitia1 nálevové vrecúško zalajeme 250ml vriacej vody a necháme 3-5 minút lúhovať. Od ukončaného 9. mesiaca sa m.. výrobca Apotheke >>APOTHEKE PREMIER SELECTION ČAJ POMARANČ A ZÁZVOR 20x2 g (40 g)

APOTHEKE PREMIER SELECTION ČAJ POMARANČ A ZÁZVOR 20x2 g (40 g) e-shop >>

Ovocný čaj aromatizovaný porciovaný v nálevových vreckách. Spôsob použitiaJedno nálevové vrecúško sa zaleje 2,5 dl vriacej vody (100°C) a nechá sa 3-5 minút vylúhova.. výrobca Apotheke >>APOTHEKE PEČEŇOVÝ ČAJ SO SLAMIHOU 20x1,5 g (30 g)

APOTHEKE PEČEŇOVÝ ČAJ SO SLAMIHOU 20x1,5 g (30 g) e-shop >>

Bylinný čaj so slamihou (Slamiha piesočná - Helichrysum arenarium) Pomáha udržiavať zdravú funkciu pečene, podporuje trávenie a očistenie tela (detoxikáciu). Spôsob použitiaČaj sa uží.. výrobca Apotheke >>APOTHEKE ŽALÚDOČNÝ ČAJ S REPÍKOM 20x1,5 g (30 g)

APOTHEKE ŽALÚDOČNÝ ČAJ S REPÍKOM 20x1,5 g (30 g) e-shop >>

Výživový doplnok. Bylinný čaj, porciovaný v nálevových vreckách. Zloženie v 100 g: Rebríček obyčajný – vňať (Herba millefolii) 30 g, Repík lekársky – vňať (Herba agrimo.. výrobca Apotheke >>APOTHEKE ČAJ NA ODKYSLENIE S PÚPAVOU 20x1,5 g (30 g)

APOTHEKE ČAJ NA ODKYSLENIE S PÚPAVOU 20x1,5 g (30 g) e-shop >>

Bylinný čaj v nálevových vreckách Túžobník, púpava a nechtík majú blahodárny vplyv na metabolizmus tráviaceho traktu, udržiavajú zdravú kožu a fyzické zdravie. Túžobník (Filipend.. výrobca Apotheke >>APOTHEKE ČAJ Na vitalitu s kotvičníkom 20x2 g (40 g)

APOTHEKE ČAJ Na vitalitu s kotvičníkom 20x2 g (40 g) e-shop >>

Bylinný čaj v nálevových vreckách Kotvičník má priaznivý efekt na sexuálne zdravie podporuje sexuálnu túžbu), podporuje zdravie močového systému a udržiava odolnosť voči infekcii.&.. výrobca Apotheke >>APOTHEKE PREMIER SELECTION ČAJ MANDAR.+GRAN.JABL. 20x2 g (40 g)

APOTHEKE PREMIER SELECTION ČAJ MANDAR.+GRAN.JABL. 20x2 g (40 g) e-shop >>

Ovocný aromatizovaný porciovaný čaj v nálevových vreckách na bežné pitie. Spôsob použitiaJedno čajové nálevové vrecúško sa vloží do šálky a zaleje 2,5 dcl vriacej (100°C) vody.. výrobca Apotheke >>Doplnky výživy

Heureka.sk | Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Lieky voľne predajné

Matka a dieťa

Potraviny a čaje

Potraviny a čaje | Čaje

Trávenie
2017 Prírodná kozmetika